"בקלות כפולה"

תוכנה לניהול עיסקי

כרטיסי אשראי

חברת "גפני מוצרי תוכנה בע"מ" משמשת כמפיץ מורשה של תוכנת אשראית. תוכנת אשראית מאפשרת לבית העסק קליטה של תשלומים בכרטיסי אשראי. התוכנה מחוברת באופן שקוף לתוכנה "בקלות כפולה" וכל פעולת תשלום המתבצעת בכרטיסי אשראי, מועברת ונרשמת אוטומטית בקבלה.

 

תהליך העבודה עם כרטיסי אשראי

יש לפנות לחברות הסולקות (ישראכרט, ויזה וכד') ולקבל מהן אינפורמציה אודות התעריפים, האחוזים והתנאים שהם מעניקים ללקוחותיהם. לאחר שהחלטנו באמצעות איזו חברה ברצוננו לעבוד, יש להזמין את נציג המכירות שלהם לעסק.

נציג המכירות יחתים את בעל העסק על טפסים, וייתן לעסק מספר ספק. במידה וברצון בעל העסק לסלוק כרטיסים גם באמצעות הטלפון או בהוראות קבע, חשוב לציין זאת מכיוון שאפשרויות אלו דורשות חתימה על טפסים נוספים.


כרטיסי אשראי


לאחר קבלת מספר ספק מחברת האשראי, יש לפנות לחברתנו. אנו נחתים את העסק על טפסים נוספים ונפתח לעסק מסוף בש.ב.א. תהליך זה לוקח בערך כשבוע.

לאחר פתיחת המסוף, ניתן להתחיל לקלוט כרטיסי אשראי בעסק. על מנת שניתן יהיה לקרוא את כרטיס האשראי, יש לרכוש קורא כרטיסים מגנטי אשר מחובר בד"כ למקלדת המחשב. באמצעות קורא זה מועברת האינפורמציה מהכרטיס המגנטי אל המחשב.

יש לפנות לחברות הסולקות (ישראכרט, ויזה וכד') ולקבל מהן אינפורמציה אודות התעריפים, האחוזים והתנאים שהם מעניקים כאשר קולטים עסקה מסוימת בכרטיס אשראי, העסקה נרשמת ונשמרת במחשב העסק. כאשר מסיימים את יום העבודה, על בעל העסק לבצע שידור של העסקאות והעברתן לש.ב.א. בזמן שידור עסקאות, מתעדכנים גם נתוני הכרטיסים החסומים והפרמטרים של המסוף. יש לבצע שידור מדי יום גם באם לא בוצעו עסקאות, זאת, על מנת להשאיר את נתוני המסוף מעודכנים